Eğitim Bağışları

Eğitim herkesin hakkıdır. Bu sebeple dezavantajlı çocuklarımızın eğitimleri için gerekli her türlü araç-gereç ve kırtasiye ihtiyacını daha hızlı karşılamak amacıyla yardımlarınızı bekliyoruz.

Maddi durumu yetersiz olan dezavantajlı çocuklarımızın ve gençlerimizin eğitim ihtiyaçları için burs vererek yaşam boyu öğrenen, araştıran, sorgulayan, çağdaş, özgüvenli ve topluma karşı sorumlu bireyler olarak yetişmelerine siz de yardımcı olabilirsiniz.Eğitimde fırsat eşitliği için burs yardımında bulunabilirsiniz.

Çocuklar fidanlarımız, kitaplar ise onların cansuyudur. Çocuklar kitap okuyarak gelişir, öğrenir, kendine ve topluma faydalı bireyler olurlar. Bu kapsamda istediği kitaba ulaşma fırsatı yakalayamayan çocuklara bir kitap da siz bağışlayın ve yarınlara umutla bakmalarına yardım edin.

Eğitime hiçbir yol engel olmasın! Okul çağındaki dezavantajlı çocuklarımızın okul ulaşım masraflarının karşılanması için yardımlarınızı bekliyoruz.

Nasıl Yardım Yapabilirim?

Yapacağınız yardımın referans numarasını (adınız-soyadınız, T.C. kimlik numaranız, telefon numaranız ve kişisel notunuz ile birlikte) aşağıda yer alan IBAN Numaramıza nakdi değerini gönderebilirsiniz. Sorularınız için 0262 343 42 72 numaralı telefondan Başiskele Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı'nı arayabilirsiniz.

Banka Adı: Ziraat Bankası

Şube Adı: Başiskele Şubesi

Şube Kodu-Hesap No: 2351-53758208-5007

IBAN No: TR72 0001 0023 5153 7582 0850 07

Yardımınız için ihtiyaç sahipleri adına teşekkür ederiz.